Thiamethoxam 75% WDG Tarım için böcek öldürücüler Pesticide Kimyasal böcek öldürücüler
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | COA, MSDS |
| Model numarası: | %75 WDG |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000kg |
|---|---|
| Fiyat: | $2-10 |
| Ambalaj bilgileri: | 1 kg/torba |
| Teslim süresi: | 15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | haftada 10000kg |
|
Detay Bilgi |
Ürün Açıklaması
Thiamethoxam %75 WDG Düşük toksik nikotinik böcek ilacı
Kullanım aralığı ve kullanım
| Kırpma (veya aralık) | Kontrol nesnesi | Hazırlık dozajı | Talimatlar |
|---|---|---|---|
| Pirinç | Pirinç zararlısı | 3-4 gr/ 150M2 | sprey |
Ürün performansı
Bu ürün, hem mide zehirlenmesi, temas hem de sistemik etki gösteren yeni, düşük toksik nikotinik bir böcek ilacıdır. Uygulamadan sonra, mahsullerin kökleri veya yaprakları tarafından hızlı bir şekilde emilebilir ve bitkinin tüm kısımlarına iletilebilir, bu da pirinç zararlıları üzerinde iyi bir kontrol etkisine sahiptir.
Teknik gereksinimleri kullanın
- Çeltik çeltik bitki zararlılarını kontrol edin, suyla seyreltilecek doza göre eşit şekilde püskürtün ve bir sezonda 2 defaya kadar uygulayın. Güvenlik aralığı 28 gündür.
- 2, rüzgarlı günlerde veya 1 saat içinde yağmur yağması beklenen günlerde uygulama yapmayın.
Önlemler
- Dağıtım sırasında su geçirmez eldivenler giyin. Uygulama sırasında uzun kollu, pantolon ve çizme giyin ve şapka takın.
- Bu ürünün "Pestisit Güvenli Kullanım Yönetmeliği"ne uygun kullanımına dikkat edin. Sıvıların, giysilerin ve cildin sıçramasından kaçının. Püskürtücüler koruyucu kıyafet, maske, eldiven vb. kullanmalıdır. Yıkadıktan sonra ekipmanı iyice temizleyin ve hemen ellerinizi yıkayıp yüzünüzü sabunla yıkayın.
- Kullanılmış kaplar başka amaçlarla değil, uygun şekilde atılmalı ve istenildiği gibi atılmamalıdır.
- Bu ürün arılar ve ipekböcekleri için oldukça zehirli olup, çiçekli bitkinin çiçeklenme dönemi ve dut bahçesi ve ipekböceği odası yasaktır. Balık, karides ve yengeçlerin pirinç tarlalarında yetiştirilmesine izin verilmemeli ve uygulamadan sonra atık su doğrudan su kütlelerine boşaltılmamalıdır.
- Su ürünleri yetiştiriciliği alanından uzak tutun ve uygulama ekipmanlarını nehirlerde ve diğer su kütlelerinde temizlemeyin. Trahom arısı serbest bırakma alanı devre dışı bırakıldı.
- Başvurudan sonraki 24 saat içinde otlatma ve hayvan girişi yasaktır; Güvenli aralıklarla hasat yapmayın.
- İnsektisitlerin diğer etki mekanizmalarıyla birlikte dönüşümlü olarak kullanılması tavsiye edilir.
- Hamile kadınlar ve emziren kadınlar temastan kaçınır.



