Sıcak Satış Yüksek Verimli Herbisit Glikozat 360g/L Glikozat %41 SL Glikozat %48 SL Glikozat %75,7 Glikozat %74,7 WDG
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | COA, MSDS |
| Model numarası: | 360 ,%41, %48, %75,7, %74,7 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 |
|---|---|
| Fiyat: | 1-10 per kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1L 100g 250g 500g 500ml |
| Teslim süresi: | 15-20 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
| Yetenek temini: | ayda 100000kg |
|
Detay Bilgi |
|||
| sınıflandırma: | Herbisitler | PD Hayır.: | PD354-2001,PD20210891,PD20110442 |
|---|---|---|---|
| Kasa no.: | 1071-83-6 | Einecs No.: | 213-997-4 |
| Marka: | Averstar | Menşei: | Çin |
| diğer isim: | Glifosat 360g/L Glifosat %41 SL Glifosat %48 SL Glifosat %75,7 Glifosat %74,7 WDG | MF: | C3h8no5p |
| Vurgulamak: | Glikozat herbisit 360g/L,Glikozat %41 SL herbisit,Glikozat %75 |
||
Ürün Açıklaması
Elma bahçeleri için,Hectara başına 2744 ₹5488 ml(Mu başına 183366 mL) ileyönlendirilmiş püskürtmeYıllık ve çok yıllık yabani otlara karşı.
- Sıvılaştırılmış ürünü otların güçlü büyüme aşamasında ot yapraklarına yönlendirilmiş bir püskürtme olarak uygulayın.Çöp yapraklarına ve saplarına hedeflenmiş püskürtme için püskürtme nozelini düşük tutmak, böcek ilacının komşu bitkilere sürüklenmesini önlemek ve fitotoksisiteyi önlemek için.
- Temiz su ile seyreltmek içinBir müte başına 30~40 litre suBu ürün sadece ot yaprakları ile emilir. sıvı damlamadan ve etkinliğin azalmasından kaçınmak için aşırı su ile seyreltmeyin.
- Bu ürünGlyphosate (Glyphosate), Roundup tipi bir ot öldürücü sprey olarak sınıflandırılmıştır.
Bu birSeçici olmayan sistemik yaprak herbisitYeşil bitki parçaları tarafından emilir ve yabani otların ölümüne yol açar.
- Kullanmadan önce etiketi dikkatlice okuyun ve etiketin talimatlarına uygun olarak uygulayın.
- Normalde yaygın yabani otlara karşı kontrol etkisi görülür.7~10 gün sonra püskürtme.
- Uygulandıktan sonra 5 gün içinde çim biçmeyin, hayvanları otlatmayın veya araziyi işlemeyin.Eğer uygulandıktan sonra 3-4 saat içinde yağmur yağarsa, herbisit etkisi azalır; gerektiğinde ek püskürtme önerilir.
- Kurak havalarda veya yabani otlar kuruduklarında dozu uygun şekilde artırın.
- Galvanizli metal kapları kullanmayın. Kullanım sonrası püskürtme ekipmanlarını iyice temizleyin. Pesticide sıvısının su kaynaklarını kirletmesini önleyin. Atık malzemeleri uygun şekilde atın.rastgele atılmamalı veya başka amaçlar için yeniden kullanılmamalıdır..
- Hamile kadınlar ve emziren kadınlar bu ürünle temas etmekten kaçınmalıdır.
- Uygulama sırasında uzun kollu kıyafetler, uzun pantolonlar, eldivenler, koruyucu gözlükler ve maske takın. Uygulama sırasında sigara içmeyin, içmeyin veya yemeyin. Uygulama sonrası ellerinizi ve yüzünüzü iyice yıkayın.
- Bu ürün tahriş edicidir. Cilt veya kıyafetlerle temas halinde ise derhal temiz su ve sabunla yıkayın.
- Gözlere püskürtülürse, en az 15 dakika boyunca temiz suyla gözleri sürekli olarak yıkayın.Hasta bilinçliyken, ipecac şurubu ile kusmaya neden olur ve sorbitol ile karıştırılmış aktif kömür uygulanır.
Kuru, serin ve iyi havalandırılmış bir yerde, ateş kaynaklarından, ısı kaynaklarından ve çocuklardan uzakta saklanmalı ve kilitli tutulmalıdır.
Kalıcılık süresi: 2 yıl





Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar