Hot Sale Zeer Efficiënt Herbicide Glyfosaat 360g/L Glyfosaat 41%SL Glyfosaat 48%SL Glyfosaat 75,7% Glyfosaat 74,7% WDG
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Averstar |
| Certificering: | COA, MSDS |
| Modelnummer: | 360,41%, 48%,75,7%, 74,7% |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1000 |
|---|---|
| Prijs: | 1-10 per kg |
| Verpakking Details: | 1L 100g 250g 500g 500ml |
| Levertijd: | 15-20 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100000kg per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Classificatie: | Herbiciden | PD No.: | PD354-2001,PD20210891,PD20110442 |
|---|---|---|---|
| CAS-NR.: | 1071-83-6 | Einecs Nee.: | 213-997-4 |
| Merk: | Averstar | Oorsprong: | China |
| andere naam: | Glyfosaat 360 g/l Glyfosaat 41%SL Glyfosaat 48%SL Glyfosaat75,7% Glyfosaat74,7% WDG | MF: | C3h8no5p |
| Markeren: | Glyfosaat herbicide 360g/L,Glyfosaat 41%SL herbicide,Glyfosaat 75 |
||
Productomschrijving
Voor appelboomgaarden wordt de formulering toegepast op2744 ¥5488 ml per hectare(183 ‰ 366 ml per mu) metgericht sproeientegen eenjarige en meerjarige onkruid.
- Het verdunde product moet tijdens de krachtige groeifase van onkruid als gericht sproeien worden aangebracht op het blad van het onkruid.de spuitpijp laag houden voor gerichte spuit op onkruidbladeren en -stengels om te voorkomen dat pesticiden naar naburige gewassen drijven en fytotoxiciteit voorkomen.
- Verdunnen met schoon water op30~40 liter water per muDit product wordt alleen door het blad van onkruid opgenomen, maar moet niet te veel met water worden verdund om te voorkomen dat er vloeistof druppelt en de werkzaamheid vermindert.
- Dit product bevat41 glyfosaat per liter, geclassificeerd als een Roundup-type onkruidverdelger.
Dit is eenniet-selectief systemisch bladherbicideHet wordt geabsorbeerd door de groene plantdelen en leidt tot de dood van onkruid.
- Lees het etiket zorgvuldig voor gebruik en gebruik het strikt in overeenstemming met de instructies op het etiket.
- Het controle-effect op gewone onkruid verschijnt normaal7~10 dagen na het sproeien.
- Niet maaien van gras, grazen vee of ploegen het land binnen 5 dagen na toediening.Als er binnen 3 ̊4 uur na toepassing regen valt, zal het herbicide-effect verminderd zijn; aanvullend sproeien wordt indien nodig aanbevolen.
- Verhoog de dosering naar behoren bij droog weer of wanneer onkruid verwelkt.
- Gebruik geen gegalvaniseerde metalen containers. Reinig de sproeiapparatuur grondig na gebruik. Vermijd dat pesticidevloeistof waterbronnen verontreinigt.niet willekeurig weggooien of hergebruiken voor andere doeleinden.
- Zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven, moeten contact met dit product vermijden.
- Draag lange mouwen, lange broeken, handschoenen, beschermende bril en een masker tijdens de behandeling.
- Als dit product in contact komt met huid of kleding, was het dan onmiddellijk met schoon water en zeep.
- Als het in de ogen wordt gespoten, spoel dan de ogen continu met schoon water gedurende ten minste 15 minuten.Wanneer de patiënt bij bewustzijn is, braken met ipecacsiroop veroorzaken en geactiveerde kool met sorbitol mengen.
Bewaar op een droge, koele en goed geventileerde plaats, weg van brandbronnen, warmtebronnen en kinderen, en op slot houden.
Houdbaarheid: 2 jaar





Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies