Triadimefon 20% EC Mantar Öldürücü 82°C Erime Noktasında Mantarları Yok Etmek İçin İyi Seçim
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | COA, MSDS |
| Model numarası: | %20 EC |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 |
|---|---|
| Fiyat: | 1-10 per kg |
| Ambalaj bilgileri: | 500 ml |
| Teslim süresi: | 15-20 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C |
| Yetenek temini: | ayda 100000kg |
|
Detay Bilgi |
|||
| PD Hayır.: | 43121-43-3 | Kasa no.: | 43121-43-3 |
|---|---|---|---|
| Diğer İsimler: | Triadimefon | MF: | C14H16ClN3O2 |
| Einecs No.: | 256-103-8 | Durum: | Sıvı |
| Saflık: | %20 | Başvuru: | Zirai İlaçlar ve Böcek İlaçları |
| Erime Noktası: | 82°C | Kırılma İndeksi: | 1.5388 |
| Liman: | Şangay | ||
| Vurgulamak: | Triadimefon kimyasal mantar kesici,Buğday Kimyasal Mantar Öldürücü,% 20 EC triadimefon mantar öldürücü ürünleri |
||
Ürün Açıklaması
Triadimefon %20 EC Fungisit
Bu ürün, buğday küllemesine karşı mükemmel kontrol sağlayan bir triazol fungisittir. Bitkinin çeşitli kısımları tarafından emildikten sonra, bitki gövdesinin her yerine iletilerek kapsamlı koruma sağlar.
Ana Faydalar:
- Buğday küllemesine karşı etkili kontrol
- Sistemik etki: Bitki tarafından emilir ve bitki boyunca taşınır
- Mantar hastalıklarına karşı geniş spektrumlu koruma
Hedef Endüstriler: Tarım, Ürün Koruma
Uygulamalar: Buğday tarlaları, mantar enfeksiyonlarının önlenmesi ve tedavisi.
Ürün Özellikleri
FOB Birim: kilogram
Ürün Minimum Sipariş Miktarı (MOQ): 1000
FOB Fiyatı: $1.00 - $50.00
Paketleme ve Teslimat: 500g/torba, 1kg/torba
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| PD No. | 43121-43-3 |
| CAS No. | 43121-43-3 |
| Diğer İsimler | Triadimefon |
| MF | C14H16ClN3O2 |
| EINECS No. | 256-103-8 |
| Durum | Sıvı |
| Saflık | 20% |
| Uygulama | Tarım Kimyasalları ve Pestisitler |
| Erime Noktası | 82°C |
| Kırılma İndeksi | 1.5388 |
| Liman | Şanghay |
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum





Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar