Τριαδιμεφόνη 20% ΕΚ Μανιταροκτόνα Καλή επιλογή για την εξάλειψη μανιταριών σε σημείο τήξης 82°C
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Averstar |
| Πιστοποίηση: | COA, MSDS |
| Αριθμό μοντέλου: | 20% ΕΚ |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1000 |
|---|---|
| Τιμή: | 1-10 per kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 500 ml |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-20 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000kg το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Αστυνομία, όχι.: | 43121-43-3 | CAS NO.: | 43121-43-3 |
|---|---|---|---|
| Άλλα ονόματα: | Τριαντιμεφόν | MF: | C14H16ClN3O2 |
| Αρ.: | 256-103-8 | Κατάσταση: | Υγρό |
| Καθαρότητα: | 20% | Εφαρμογή: | Αγροχημικά και φυτοφάρμακα |
| Σημείο Τήξης: | 82°C | Δείκτης Διάθλασης: | 1.5388 |
| Λιμάνι: | Σαγκάη | ||
| Επισημαίνω: | χημικό μυκητοκτόνο τριαδιμεφόνη,σιτάρι Χημικό μυκητοκτόνο,20% Τριαδιμεφονικά μυκητοκτόνα ΕΚ |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αυτό το προϊόν είναι ένα μυκητοκτόνο τριαζολίου που παρέχει εξαιρετικό έλεγχο του ωιδίου του σιταριού. Αφού απορροφηθεί από διάφορα μέρη του φυτού, μεταφέρεται σε όλο το σώμα του φυτού, εξασφαλίζοντας ολοκληρωμένη προστασία.
- Αποτελεσματικός έλεγχος του ωιδίου του σιταριού
- Συστηματική δράση: Απορροφάται και μεταφέρεται σε όλο το φυτό
- Ευρέος φάσματος προστασία έναντι μυκητιασικών ασθενειών
Στοχευόμενοι Κλάδοι: Γεωργία, Προστασία Καλλιεργειών
Εφαρμογές: Πεδία σιταριού, πρόληψη και θεραπεία μυκητιασικών λοιμώξεων.
| Ιδιότητα | Τιμή |
|---|---|
| Αρ. PD | 43121-43-3 |
| Αρ. CAS | 43121-43-3 |
| Άλλα Ονόματα | Τριαδιμεφών |
| MF | C14H16ClN3O2 |
| Αρ. EINECS | 256-103-8 |
| Κατάσταση | Υγρό |
| Καθαρότητα | 20% |
| Εφαρμογή | Αγροχημικά & Φυτοφάρμακα |
| Σημείο Τήξης | 82°C |
| Δείκτης Διάθλασης | 1.5388 |
| Λιμάνι | Σαγκάη |





Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές