Yüksek Etkili Geniş Spektrumlu Böcek Öldürücü Imidacloprid 20% SC
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | COA, MSDS |
| Model numarası: | %20 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 litre |
|---|---|
| Fiyat: | $2-10 per liter |
| Ambalaj bilgileri: | 1L şişe |
| Teslim süresi: | 15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | ayda 100000 litre |
|
Detay Bilgi |
|||
| sınıflandırma: | Yumuşakça öldürücü | PD Hayır.: | 138261-41-3 |
|---|---|---|---|
| Kasa no.: | 138261-41-3 | Diğer İsimler: | İmidakloprid |
| MF: | C9H10ClN5O2 | Einecs No.: | 200-835-2 |
| Durum: | Sıvı | Saflık: | İmidakloprid %20 SC |
| Başvuru: | Böcek ilacı | Erime Noktası: | 144°C |
| Ürün Kategorisi: | 93,5°C | Yoğunluk: | 1.54 |
| Depolama sıcaklığı: | 0-6°C | BM NO.: | BM 2588 |
| Tehlike Sınıfı: | 6.1 | Liman: | Şangay |
| Vurgulamak: | UN 2588 Kimyasal Böcek İlacı,imidacloprid Kimyasal Böcek İlacı,Geniş Spektrumlu imidacloprid böcek ilacı |
||
Ürün Açıklaması
Yüksek Etkili Geniş Spektrumlu Böcek Öldürücü Imidacloprid 20% SC
Imidacloprid 20% SC, kapsamlı zararlılar yönetimi için tasarlanmış güçlü geniş spektrumlu bir böcek ilacıdır.Bu son derece etkili formülasyon, çok çeşitli böcek zararlılarına karşı güvenilir bir koruma sağlar, sağlıklı bitkileri ve en iyi bitki büyümesini korumak için gerekli bir çözüm haline getirir.
Temel Faydalar
- Çeşitli böcek zararlılarının geniş spektrumlu kontrolü
- Güvenilir sonuçlar için son derece etkili bir formülasyon
- Çok çeşitli bitkiler ve bitkiler için uygundur.
- Kolay uygulama ve en iyi kapsama
- Ürün verimliliğinin artmasına katkıda bulunur
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar
Tarım, bahçecilik, böcek yönetimi hizmetleri ve bitki koruması.
Ürün Özellikleri
FOB Birimi:
litre
Ürün MOQ:
2000
FOB Fiyatı:
2.00 - 10.00
Ambalaj ve Teslimat:
1 litre şişe, 20 litre davul
Teknik özellikler
| Sınıflandırma | Molluscicide |
| CAS numarası. | 138261-41-3 |
| Diğer Adlar | Imidakloprid |
| MF | C9H10ClN5O2 |
| EINECS No. | 200-835-2 |
| Ülke | Sıvı |
| Saflık | Imidakloprid 20% SC |
| Uygulama | Böcek ilacı |
| Erime Noktası | 144°C |
| Kaynama Noktası | 93.5°C |
| yoğunluk | 1.54 |
| Depolama sıcaklığı. | 0-6°C |
| BM No. | BM 2588 |
| Tehlike sınıfı | 6.1 |
| Liman | Şangay |
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum





Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar