Zeer effectief breedspectruminsecticide Imidacloprid 20% SC
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Averstar |
| Certificering: | COA, MSDS |
| Modelnummer: | 20% |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1000 liter |
|---|---|
| Prijs: | $2-10 per liter |
| Verpakking Details: | 1 liter fles |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100000 liter per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Classificatie: | Molluscicide | PD No.: | 138261-41-3 |
|---|---|---|---|
| CAS-NR.: | 138261-41-3 | Andere namen: | Imidacloprid |
| MF: | C9H10ClN5O2 | Einecs Nee.: | 200-835-2 |
| Staat: | Vloeistof | Zuiverheid: | imidacloprid 20% SC |
| Sollicitatie: | insecticide | Smeltpunt: | 144°C |
| Kookpunt: | 93.5°C | Dikte: | 1.54 |
| Opslagtemp.: | 0-6°C | - Nee, nee.: | VN 2588 |
| HazardClass: | 6.1 | Haven: | Sjanghai |
| Markeren: | UN 2588 Chemisch insecticide,imidacloprid Chemisch insecticide,Breed spectrum imidacloprid insecticide |
||
Productomschrijving
Zeer effectief breedspectruminsecticide imidacloprid 20% SC
Imidacloprid 20% SC is een krachtig insecticide met een breed spectrum dat is ontworpen voor een uitgebreide bestrijding van plagen.Deze zeer effectieve formulering biedt betrouwbare bescherming tegen een breed scala aan insectenplagen, waardoor het een essentiële oplossing is voor het behoud van gezonde gewassen en optimale plantengroei.
Belangrijkste voordelen
- Breed spectrumbestrijding van verschillende insecten
- Zeer effectieve formulering voor betrouwbare resultaten
- Geschikt voor een breed scala aan gewassen en planten
- Eenvoudige toepassing en optimale dekking
- Bijdraagt tot een hogere oogst van gewassen
Doelindustrieën en toepassingen
Landbouw, tuinbouw, bestrijding van plagen en gewasbescherming.
Productkenmerken
FOB eenheid:
liter
Product MOQ:
2000
FOB prijs:
2.00 - 10.00
Verpakking en levering:
1 liter fles, 20 liter vat
Technische specificaties
| Classificatie | Molluscicide |
| CAS-nummer. | 138261-41-3 |
| Andere namen | Imidacloprid |
| MF. | C9H10ClN5O2 |
| EINECS nr. | 200-835-2 |
| Staat | Vloeistof |
| Zuiverheid | Imidacloprid 20% SC |
| Toepassing | Insecticiden |
| Smeltepunt | 144°C |
| Kookpunt | 93.5°C |
| Dichtheid | 1.54 |
| Opbergtemperatuur. | 0-6°C |
| VN-nr. | VN 2588 |
| Gevaarsklasse | 6.1 |
| Haven | Shanghai |
Beoordelingen en recensie
Wilt u meer details over dit product weten





Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies