Υψηλής αποτελεσματικότητας φυτοφάρμακο ευρέος φάσματος Imidacloprid 20% SC
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Averstar |
| Πιστοποίηση: | COA, MSDS |
| Αριθμό μοντέλου: | 20% |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1000 λίτρα |
|---|---|
| Τιμή: | $2-10 per liter |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1 λίτρο μπουκάλι |
| Χρόνος παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 λίτρο το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Ταξινόμηση: | Μωλυσκιδικός | Αστυνομία, όχι.: | 138261-41-3 |
|---|---|---|---|
| CAS NO.: | 138261-41-3 | Άλλα ονόματα: | Imidacloprid |
| MF: | C9H10ClN5O2 | Αρ.: | 200-835-2 |
| Κατάσταση: | Υγρό | Καθαρότητα: | ιμιδακλωπρίδιο 20% SC |
| Εφαρμογή: | εντομοκτόνο | Σημείο Τήξης: | 144°C |
| Σημείο βρασμού: | 93.5°C | Πυκνότητα: | 1.54 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης.: | 0-6°C | Όχι, όχι.: | ΟΗΕ 2588 |
| HazardClass: | 6.1 | Λιμάνι: | Σαγκάη |
| Επισημαίνω: | UN 2588 Χημικό εντομοκτόνο,ιμιδακλοπρίδης Χημικό εντομοκτόνο,Ευρέος φάσματος εντομοκτόνο ιμιδακλοπρίδης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εξαιρετικά Αποτελεσματικό Εντομοκτόνο Ευρέος Φάσματος Ιμιδακλοπρίδη 20% SC
Η Ιμιδακλοπρίδη 20% SC είναι ένα ισχυρό εντομοκτόνο ευρέος φάσματος σχεδιασμένο για ολοκληρωμένη διαχείριση παρασίτων. Αυτός ο εξαιρετικά αποτελεσματικός σκευασμός παρέχει αξιόπιστη προστασία έναντι ενός ευρέος φάσματος εντόμων-παρασίτων, καθιστώντας το μια απαραίτητη λύση για τη διατήρηση υγιών καλλιεργειών και τη βέλτιστη ανάπτυξη των φυτών.
Βασικά Οφέλη
- Έλεγχος ευρέος φάσματος διαφόρων εντόμων-παρασίτων
- Εξαιρετικά αποτελεσματικός σκευασμός για αξιόπιστα αποτελέσματα
- Κατάλληλο για ένα ευρύ φάσμα καλλιεργειών και φυτών
- Εύκολη εφαρμογή και βέλτιστη κάλυψη
- Συμβάλλει στην αύξηση των αποδόσεων των καλλιεργειών
Στοχευόμενοι Κλάδοι και Εφαρμογές
Γεωργία, κηπουρική, υπηρεσίες διαχείρισης παρασίτων και προστασία καλλιεργειών.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
Μονάδα FOB:
λίτρα
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) Προϊόντος:
2000
Τιμή FOB:
2.00 - 10.00
Συσκευασία & Παράδοση:
Μπουκάλι 1L, Δοχείο 20L
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Κατηγορία | Μολουσκοκτόνο |
| Αριθμός CAS. | 138261-41-3 |
| Άλλα Ονόματα | Ιμιδακλοπρίδη |
| MF | C9H10ClN5O2 |
| Αριθμός EINECS. | 200-835-2 |
| Κατάσταση | Υγρό |
| Καθαρότητα | Ιμιδακλοπρίδη 20% SC |
| Εφαρμογή | Εντομοκτόνο |
| Σημείο Τήξης | 144°C |
| Σημείο Ζέσης | 93.5°C |
| Πυκνότητα | 1.54 |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης. | 0-6°C |
| Αριθμός UN. | UN 2588 |
| Κλάση Κινδύνου | 6.1 |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν





Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές