Herbisit Sülfometuron-metil %75 WDG Etkili Yabani Ot Yönetimi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | COA, MSDS |
| Model numarası: | %50 WP |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000kg |
|---|---|
| Fiyat: | $2-10 per kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg çanta |
| Teslim süresi: | 15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 10000kg/kg |
|
Detay Bilgi |
|||
| PD Hayır.: | 74222-97-2 | Kasa no.: | CAS74222-97-2 |
|---|---|---|---|
| Diğer İsimler: | Sülfometuron-metil Herbisit | MF: | C15H16N4O5S |
| Einecs No.: | Quinclorac | Durum: | Toz |
| Saflık: | %75 WDG | Başvuru: | herbisit |
| sınıflandırma: | herbisit | Renk: | istek olarak |
| Liman: | Şangay | ||
| Vurgulamak: | Sülfometuron-metil %75 WDG herbisit,etkili yabani ot kontrolü herbisit,sülfometuron-metil içeren tarımsal herbisit |
||
Ürün Açıklaması
Herbisit Sulfometuron-metil 75% WDG
Tarımsal ve profesyonel uygulamalarda kapsamlı yabani ot yönetimi için son derece etkili bir sistemik herbisit.
Ürün Genel Görünümü
Sulfometuron-metil, bitkilerin ortaya çıkışından önce ve sonra etkili bir sistemik sulfonilürayesi herbisitidir.bitkilerde dallanmış zincirli amino asitlerin sentezini bozanBu eylem, büyüme noktalarında hücre bölünmesini bastırır ve belirgin mor kırmızı renk değişikliğine, kloroza ve nihayet nekroza yol açar.
Temel Faydalar
- Nakledilmiş pirinç tarlalarında bahçe çimenlerinin yüksek derecede etkili kontrolü
- Delicelerin büyüme noktalarının hedeflenmiş inhibe edilmesi
- Dayanıklı uygulama performansı için uçucu olmayan formülasyon
- Kolay karıştırmak ve uygulamak için suda çözünür granüller
- Doğal toprak mikrobiyal aktivitesi ile biyolojik olarak ayrıştırılabilir
Hedef Uygulamalar
Tarım, pirinç yetiştirme, profesyonel ot yönetimi sistemleri
Ürün Özellikleri
| PD Numarası | 74222-97-2 |
| CAS numarası | CAS 74222-97-2 |
| Diğer Adlar | Sulfometuron-metil Herbisit |
| Moleküler formül | C15H16N4O5S |
| EINECS Numarası | 277-780-6 |
| Fiziksel Durum | Granüller |
| Saflık | Sulfometuron-metil 75% WDG |
| Uygulama | Herbisit |
| Sınıflandırma | Herbisit |
| Renk | İsteğe göre |
| Liman | Şangay |
Sipariş Verme Bilgisi
FOB Birimi:Kilogram
En az sipariş miktarı:2000 kg
FOB Fiyatı:Kilo başına $1.00 - $10.00
Paketleme:1 kg/çanta
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar