alüminyum fosfit %56 tablet halk sağlığı insektisiti
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | COA, MSDS |
| Model numarası: | %56 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000kg |
|---|---|
| Fiyat: | $2-10 per kg |
| Ambalaj bilgileri: | 300g/şişe |
| Teslim süresi: | 15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | ayda 100000 kg |
|
Detay Bilgi |
|||
| sınıflandırma: | Böcek öldürücüler | Kasa no.: | 20859-73-8 |
|---|---|---|---|
| Diğer İsimler: | Rotenon | MF: | ALP |
| Einecs No.: | 244-088-0 | Durum: | Tabletler |
| Saflık: | %56 | Başvuru: | fumigant |
| Dış görünüş: | tabletler | Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Liman: | Şangay | ||
| Vurgulamak: | alüminyum fosfit %56 insektisit tablet,halk sağlığı insektisit tabletleri,garantili alüminyum fosfit insektisit |
||
Ürün Açıklaması
Alüminyum Fosfür 56% Tablet Halk Sağlığı Böcek Öldürücü
Alüminyum fosfit tabletleri, çeşitli depolama ve halk sağlığı uygulamalarında kapsamlı zararlılar kontrolü için tasarlanmış profesyonel sınıflı fumigant böcek ilacıdır.
Ürün Genel Görünümü
Alüminyum fosfit tabletleri beyaz lekelerle gri- siyah katı maddeler olarak görünürken, toz şekli gri- yeşil renktedir.Bu güçlü fumigant, çeşitli ortamlarda ve malzemelerde zararlıları kontrol etmek için yaygın olarak kullanılır..
Başlıca Uygulamalar
- Tahıl, tohum, tıbbi malzemeler, yem ve tütünün fumifikasyonu
- Siloslarda, depolarda, konteynerlerde ve depolama tesislerinde zararlı organizmaların kontrolü
- Fabrikalarda, depolama odalarında ve taşıma araçlarında böcek ve kemirgen ortadan kaldırma
- Demiryolu vagonları, kamyonlar, gemiler ve diğer kapalı alanlar
Kimyasal Özellikler
| Görünüşü | Açık sarı veya gri yeşil kübik kristal tozu |
|---|---|
| Kokusu | Kokusuz |
| Çözünürlük | Soğuk suda hafifçe çözünür, etanolda çözünür |
Kullanım Kılavuzları
Çok etkili bir fumigant böcek ilacı olarak, alüminyum fosfit ham tahıl, bitmiş tahıl, tohum tahılları ve çeşitli depolama ekipmanlarını tedavi etmek için uygundur.Kapalı yerlerde de böcek kontrolü için kullanılır., yuvalardaki kemirgen kontrolü ve ağaç gövdelerindeki uzunboynuzlu böcek yönetimi.
| Uygulama | Dozlama |
|---|---|
| Tahıl Fumigasyonu | 10-30 g ton tahıl başına |
| Depo Fumigasyonu | M3 başına 1-4 tablet |
Depolama ve Taşıma
İyi havalandırılmış, düşük sıcaklıkta ve kuru depo koşullarında saklanmalıdır.
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar