Tarımın Korunmasında Tebuconazole %2 DS Tohum Sosu
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | MSDS, COA |
| Model numarası: | %2 DS |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000kg |
|---|---|
| Fiyat: | $1-10 |
| Ambalaj bilgileri: | 100g, 250g, 500g |
| Teslim süresi: | 15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | ayda 10000 kg |
|
Detay Bilgi |
|||
| PD Hayır.: | 80443-41-0 | Kasa no.: | 80443-41-0 |
|---|---|---|---|
| Diğer İsimler: | TEBUKONAZOL | MF: | C16H22ClN3O |
| Einecs No.: | 80443-41-0 | Durum: | Toz |
| Saflık: | % 2 | Başvuru: | mantar ilacı |
| sınıflandırma: | mantar ilacı | Renk: | Mor, Kırmızı |
| Liman: | Çin Limanı, Havaalanı. | ||
| Vurgulamak: | patojenik mantarlar için Kimyasal Fungisit,Tohum İlacı Kimyasal Fungisit,%2 DS tebuconazole fungisit ürünleri |
||
Ürün Açıklaması
Tohumları mantar hastalıklarından korumak için tasarlanmış sistemik bir fungisittir. Bu ürün, patojenik mantarlarda ergosterol biyosentezini inhibe ederek buğday ve mısır gibi ürünlerde tohuma ve toprağa bağlı hastalıklarla etkili bir şekilde mücadele eder. Düşük dozajı ve güçlü sistemik etkisi, onu tarım için güçlü bir araç haline getirir.
- Kapsamlı koruma için sistemik etki
- Tohuma ve toprağa bağlı hastalıklara karşı etkili
- Düşük dozaj uygulaması
- Buğday, mısır ve diğer tohumlar için uygundur
Hedef Endüstriler: Tarım, Tohum İşleme, Ürün Koruma
Uygulamalar: Mantar enfeksiyonlarını önlemek için buğday, mısır ve diğer ürünler için tohum ilaçlaması.
| PD No. | CAS No. |
|---|---|
| 80443-41-0 | 80443-41-0 |
| Diğer İsimler | MF |
|---|---|
| TEBUCONAZOLE | C16H22ClN3O |
| EINECS No. | Durum |
|---|---|
| 80443-41-0 | Toz |
| Saflık | Uygulama |
|---|---|
| 2% | Fungisit |
| Sınıflandırma | Renk |
|---|---|
| Fungisit | Mor, Kırmızı |
| Liman |
|---|
| Çin Deniz Limanı, Havaalanı. |


Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar