Paddy herbicide Quinclorac 50% WP Etkili Yabancı Ot Yönetimi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | COA, MSDS |
| Model numarası: | %50 WP |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000kg |
|---|---|
| Fiyat: | $2-10 per kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg çanta |
| Teslim süresi: | 15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Yetenek temini: | 10000kg/kg |
|
Detay Bilgi |
|||
| PD Hayır.: | 84087-01-4 | Kasa no.: | CAS84087-01-4 |
|---|---|---|---|
| Diğer İsimler: | Quinclorac Herbisit | MF: | C10H5Cl2NO2 |
| Einecs No.: | Quinclorac | Durum: | Toz |
| Saflık: | Quinclorac %50 WP | Başvuru: | Herbisit-Quinclorac |
| sınıflandırma: | herbisit | Quinclorac -Renkli: | istek olarak |
| Liman: | Şangay | ||
| Vurgulamak: | 50% WP Çeltik Herbisiti,Quinclorac Çeltik Herbisiti,Quinclorac çeltik için seçici herbisit |
||
Ürün Açıklaması
Çeltik Herbisit Quinclorac %50 WP - Etkili Yabani Ot Yönetimi
Ürüne Genel Bakış
Quinclorac Herbisit %50 WP, nakledilen pirinç tarlaları için özel olarak formüle edilmiş bir kinolin karboksilik asit herbisit ve sentetik hormon inhibitörüdür. Bu profesyonel düzeydeki çözüm, büyüme noktasını engelleyerek, kalp yapraklarının ortaya çıkmasını önleyerek ve yabani ot popülasyonlarını etkili bir şekilde yöneterek, 3-5 yapraklı aşamada ahır çimlerinin üstün kontrolünü sağlar.
Temel Faydalar
- Nakledilen pirinç tarlalarındaki ahır çimlerinin son derece etkili kontrolü
- Çiftlik çimi büyüme noktalarının hedeflenen inhibisyonu
- Kararlı uygulama için uçucu olmayan formülasyon
- Kolay karıştırma ve uygulama için suda çözünür
- Toprak mikrobiyal aktivitesi yoluyla biyolojik olarak parçalanabilir
Hedef Uygulamalar
Tarım, Çeltik Yetiştiriciliği, Profesyonel Ot Yönetim Sistemleri
Ürün Özellikleri
| PD Numarası | 84087-01-4 |
|---|---|
| CAS Numarası | CAS84087-01-4 |
| Diğer İsimler | Quinclorac Herbisit |
| Moleküler Formül | C10H5Cl2NO2 |
| EINECS Numarası | Quinclorac |
| Fiziksel Durum | Toz |
| Saflık | Quinclorac %50 WP |
| Başvuru | Herbisit - Quinclorac |
| sınıflandırma | Herbisit |
| Renk | Talep Olarak |
| Liman | Şangay |
Sipariş Bilgileri
FOB Birimi:kilogram
Minimum Sipariş Miktarı:2000 kg
FOB Fiyatı:kg başına 1,00 - 10,00 ABD Doları
Ambalajlama:1 kg/torba
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar