Glifosat %75,7 WDG Sürdürülebilir Tarım için Güvenilir Herbisit
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Averstar |
| Sertifika: | MSDS |
| Model numarası: | %75,7 SG |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1000 kg |
|---|---|
| Fiyat: | $2-10 per kg |
| Ambalaj bilgileri: | 1kg |
| Teslim süresi: | 15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C |
| Yetenek temini: | ayda 10000 kg |
|
Detay Bilgi |
|||
| PD Hayır.: | 1071-83-6 | Kasa no.: | 1071-83-6 |
|---|---|---|---|
| Diğer İsimler: | glifosat | MF: | C3h8no5p |
| Einecs No.: | 213-997-4 | Durum: | Granül |
| Saflık: | %75,7 WDG | Başvuru: | herbisit |
| sınıflandırma: | herbisit | Biçim: | Granüller |
| Liman: | Şangay ya da Shenzhen. | ||
| Vurgulamak: | WDG glifosat herbisit granülleri,Sürdürülebilir glifosat herbisit granülleri,Glifosat izopropilamoniyum Granüler |
||
Ürün Açıklaması
Glifosat %75,7 WDG Sürdürülebilir Tarım için Güvenilir Herbisit
Ürün Genel Görünümü
Tarım Kimyasalları Herbisit Glifosat 75,7% SG, spesifik ağırlığı 0 olan uçucu olmayan beyaz bir katıdır.5230°C civarında çözünür ve su çözünürlüğü 25°C'de %1.2'dir.Glifosat izopropil amine tuzu ise tamamen suda çözünür.Bu ürün yanıcı, patlayıcıdır ve standart oda sıcaklığında depolama koşullarında istikrarını korur.
Temel Faydalar
- Etkili geniş spektrumlu yabani ot kontrolü
- Çeşitli tarımsal uygulamalara uygundur
- Kolay kullanılabilir granüler formülasyon
- Standart depolama koşullarında istikrarlı
Hedef endüstriler:
Tarım, Bahçecilik, Arazi Yönetimi
Uygulamalar:
Tarım, meyve bahçeleri ve tarım dışı alanlarda ortaya çıkmadan önce ve ortaya çıkmadan sonra yabani otların kontrolü
Ürün Özellikleri ve Fiyatlar
FOB Birimi:
Kilogramlar
Ürün MOQ:
2000 Kilogram
FOB Fiyatı:
5 dolar, 10 dolar.00
Tedarik yeteneği:
10000 Kilogram/Kilogram Ayda
Paketleme ve Teslimat
Büyük paketler: 25 kg el işi çantası/ dokuma çantası/ lif davul
Küçük paketler: 100g, 200g, 250g, 500g, 1kg, 2kg alüminyum torbalar/ suda çözünür torbalar
Küçük paketler: 100g, 200g, 250g, 500g, 1kg, 2kg alüminyum torbalar/ suda çözünür torbalar
Teknik özellikler
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Polis memuru. | 1071-83-6 |
| CAS numarası. | 1071-83-6 |
| Diğer Adlar | Glifosat |
| MF | C3H8NO5P |
| EINECS No. | 213-997-4 |
| Ülke | TEMELİ |
| Saflık | 75% 7 WDG |
| Uygulama | Herbisit |
| Sınıflandırma | Herbisit |
| Form | Granüller |
| Liman | Şangay ya da Shenzhen |
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum





Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar