Αγροτικό Ζιζανιοκτόνο Διουρόν 63% SC, 800g/l
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Averstar |
| Πιστοποίηση: | COA |
| Αριθμό μοντέλου: | 63% |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1000 λίτρα |
|---|---|
| Τιμή: | $2-10 per liter |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1 λίτρο μπουκάλι |
| Χρόνος παράδοσης: | 15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 100000 λίτρο το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Αστυνομία, όχι.: | 330-54-1 | CAS NO.: | 330-54-1 |
|---|---|---|---|
| Άλλα ονόματα: | DCMU, διχλωροφαινιδίμη | MF: | C9H10Cl2N2O |
| Αρ.: | ζιζανιοκτόνο διυρονίου | Κατάσταση: | Υγρό |
| Καθαρότητα: | 80% SC | Εφαρμογή: | ζιζανιοκτόνο |
| Ταξινόμηση: | ζιζανιοκτόνο | Μοριακή μάζα: | 2330,09 g/mol |
| Πυκνότητα: | 1,48 g/cm3 | Σημείο Τήξης: | 158 °C |
| Σημείο βρασμού: | 180 °C | Διαλυτότητα στο νερό: | 42 mg/l |
| Λιμάνι: | Σαγκάη | ||
| Επισημαίνω: | CAS 330-54-1 Δυουρονικό ζιζανιοκτόνο,800 g 1 δοχείο αντιζιζανιοκτόνου με διούρον,800 g ανά λίτρο ζιζανιοκτόνου διυρονίου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αγροτικό Ζιζανιοκτόνο Διουρόνιο 63% SC, 800g/l
Επισκόπηση Ζιζανιοκτόνου Διουρόνιο
Το Διουρόνιο είναι ένα ζιζανιοκτόνο ουρίας που ελέγχει αποτελεσματικά μια ευρεία ποικιλία ετήσιων και πολυετών αγριόχορτων και χορταριών, καθώς και βρύων. Λειτουργεί αναστέλλοντας τη φωτοσύνθεση για την εξάλειψη της ανεπιθύμητης βλάστησης και είναι κατάλληλο τόσο για γεωργικές καλλιέργειες όσο και για μη καλλιεργούμενες περιοχές.
Βασικά Οφέλη
- Ελέγχει ευρύ φάσμα ζιζανίων και βρύων
- Κατάλληλο για διάφορες γεωργικές και μη καλλιεργούμενες εφαρμογές
- Αποτελεσματικός μηχανισμός αναστολής της φωτοσύνθεσης
- Διατίθεται σε μορφές διαβρέξιμης σκόνης και εναιωρήματος συμπυκνωμένου
Στοχευόμενες Εφαρμογές
Προδιαγραφές Προϊόντος
Εμπορικές Λεπτομέρειες
| Μονάδα FOB | Λίτρα |
|---|---|
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 2000 μονάδες |
| Εύρος Τιμής FOB | 1,00 $ - 50,00 $ |
| Επιλογές Συσκευασίας | 100mL, 125mL, 1L, 5L, 10L, 20L PE HDPE Co-EX ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Χρόνος Παράδοσης | 14 ημέρες για χύμα συσκευασία, 20 ημέρες για μικρή συσκευασία |
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Αρ. PD | 330-54-1 |
| Αρ. CAS | 330-54-1 |
| Άλλα Ονόματα | DCMU, Διχλωροφενιδίμη |
| Μοριακός Τύπος | C9H10Cl2N2O |
| Αρ. EINECS | Ζιζανιοκτόνο Διουρόνιο |
| Κατάσταση | Υγρό |
| Καθαρότητα | 80% SC |
| Εφαρμογή | Ζιζανιοκτόνο |
| Κατηγορία | Ζιζανιοκτόνο |
| Μοριακό Βάρος | 233,09 g/mol |
| Πυκνότητα | 1,48 g/cm³ |
| Σημείο Τήξης | 158 °C |
| Σημείο Βρασμού | 180 °C |
| Διαλυτότητα στο Νερό | 42 mg/L |
| Λιμάνι | Σαγκάη |
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν







Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές