Landbouwherbiciden Diuron 63% SC, 800 g/l
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Averstar |
| Certificering: | COA |
| Modelnummer: | 63% |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1000 liter |
|---|---|
| Prijs: | $2-10 per liter |
| Verpakking Details: | 1 liter fles |
| Levertijd: | 15 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100000 liter per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| PD No.: | 330-54-1 | CAS-NR.: | 330-54-1 |
|---|---|---|---|
| Andere namen: | DCMU, dichlorfenidim. | MF: | C9H10Cl2N2O |
| Einecs Nee.: | Diuronherbicide | Staat: | Vloeistof |
| Zuiverheid: | 80% SC | Sollicitatie: | herbicide |
| Classificatie: | herbicide | Molaire massa: | 2330,09 g/mol |
| Dikte: | 1,48 g/cm3 | Smeltpunt: | 158 °C |
| Kookpunt: | 180 °C | Oplosbaarheid in water: | 42 mg/l |
| Haven: | Sjanghai | ||
| Markeren: | CAS 330-54-1 diuron onkruidverdelger,800g l diuron onkruidverdelger,800g l diuron herbicide |
||
Productomschrijving
Landbouwherbicide Diuron 63% SC, 800 g/l
Diuron Herbicide Overzicht
Diuron is een vervangend ureumherbicide dat een breed scala aan eenjarige en meerjarige groenbladeren en grasgrassen, evenals mossen effectief bestrijdt.Het werkt door fotosynthese te remmen om ongewenste vegetatie te elimineren en is geschikt voor zowel landbouwgewassen als niet-gewasgebieden.
Belangrijkste voordelen
- Bestrijdt een breed spectrum van onkruid en mos
- Geschikt voor verschillende landbouw- en niet-gewasbouwde toepassingen
- Effectief fotosynthese remmechanisme
- Verkrijgbaar in vochtige poeder- en suspensieconcentraatformulieren
Doeltoepassingen
Productspecificaties
Commerciële details
| FOB-eenheid | Lieters |
|---|---|
| Minimale bestelhoeveelheid | 2000 eenheden |
| FOB-prijsbereik | $1.00 - $50.00 |
| Verpakkingsopties | 100 ml, 125 ml, 1L, 5L, 10L, 20L PE HDPE Co-EX of op maat gemaakte verpakking |
| Leveringstermijn | 14 dagen voor bulkverpakkingen, 20 dagen voor kleine verpakkingen |
Technische specificaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| PD No. | 330-54-1 |
| CAS-nummer. | 330-54-1 |
| Andere namen | DCMU, dichloorfenidim |
| Moleculaire formule | C9H10Cl2N2O |
| EINECS nr. | Diuron Herbicide |
| Staat | Vloeistof |
| Zuiverheid | 80% SC |
| Toepassing | Herbiciden |
| Classificatie | Herbiciden |
| Molarmassa | 2330,09 g/mol |
| Dichtheid | 1.48 G/cm3 |
| Smeltepunt | 158 °C |
| Kookpunt | 180 °C |
| Oplosbaarheid in water | 42 Mg/l |
| Haven | Shanghai |
Beoordelingen en recensie
Wilt u meer details over dit product weten







Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies